O nas

Zadzwoń: 533 787 335

Tworzymy zgrany zespól, który nieustannie rozwija swoje doświadczenie poszerzając wiedzę z zakresu fizjoterapii, treningu medycznego oraz osteopatii.Celem naszej pracy jest holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Movewell to nie tylko fizjoterapia ! Większa część lokalu zajmuje otwarta przestrzeń, na której znajduje się sprzęt do treningu siłowego i medycznego. Na tej sali odbywają się treningi oraz rehabilitacja ruchowa. Dodatkowo do dyspozycji jest gabinet fizjoterapii oraz gabinet neurologopedy. Do państwa dyspozycji jest również szatnia oraz łazienki z prysznicami.

Marek Klawitter

Marek Klawitter

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą oraz studentem osteopatii w Osteopathie Schule Deutschland. Zajmuje się szeroko rozumianym powrotem do zdrowia poprzez oddziaływanie terapii manualnej połączonej z  odpowiednio dobranym zestawem ćwiczeń. Przyjmuje pacjentów po zabiegach chirurgicznych oraz z bólem przewlekłym. 

Dzięki dodatkowym kursom, uważnej pracy oraz praktyki pod okiem doświadczonych terapeutów mogę wybrać dla siebie najbardziej skuteczne metody pracy. 

Skontaktuj się 533 787 335

Michał Jagielski

Michał Jagielski

Jestem fizjoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem które zdobyłem pracując z osobami związanymi ze sportem na poziomie rekreacyjnym i zawodowym. Ukończyłem studia magisterskie z fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Uprawnienia trenerskie mam od 2016 roku. Dzięki znajomości anatomii, fizjologii i biomechaniki ludzkiego ciała w połączeniu z merytoryką i etyką treningu sportowego staram się wprowadzać rehabilitację oraz trening na nowy, wyższy poziom wychodząc poza utarte schematy. W gabinecie wykorzystuję różne techniki pracy manualnej bazując na terapiach powięziowych. Pracuję z pacjentem w taki sposób aby trening czy rehabilitacja nie były tylko obowiązkowym zestawem ćwiczeń do osiągnięcia wyznaczonego celu, a żeby sprawiały radość same w sobie jednocześnie oddając przy tym nieskończenie wiele korzyści.

Skontaktuj się 737 881 270

Jakub Rybicki

Jakub Rybicki

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, tytuł magistra fizjoterapii uzyskałem w 2020 roku. Już w trakcie studiów podjąłem pierwszą pracę jako fizjoterapeuta, którą łączyłem z pracą trenera piłki nożnej dzieci i młodzieży. W tym czasie ukończyłem również wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii i przygotowania motorycznego. Pracując głównie ze sportowcami i pacjentami po zabiegach chirurgicznych staram się łączyć terapię w gabinecie z odpowiednio dobranym programem treningowym w celu jak najlepszych rezultatów i powrotu do jak najwyższej możliwej sprawnośći. Chętnie pomogę Ci wrócić do zdrowia jeśli jesteś po zabiegu operacyjnym lub dopiero się do niego przygotowujesz. Ze mną przejdziesz przez artroskopię, endoprotezoplastykę, skręcenia, złamania, stabilizację, rekonstrukcję i wiele innych zabiegów, lub po prostu pomogę Ci pozbyć się bólu który Ci doskwiera.

Skontaktuj się 690 804 519

Weronika Marciniak

Weronika Marciniak

Praca trenera daje mi wielką satysfakcję, a zwłaszcza współpraca z kobietami. Jestem doktorantką na Akademii Wychowania Fizycznego i obecnie skupiam się głównie na treningu medycznym kobiet. W programowaniu ćwiczeń opieram się na metodach zaczerpniętych z treningu funkcjonalnego, jogi oraz metody Pilates. Uczę jak pracować z mięśniami dna miednicy przed i po porodzie oraz zapoznaję z technikami oddechowymi i relaksacyjnymi. Szeroko pojęta opieka trenerska w trakcie ciąży jak i po niej, to moja specjalizacja.

Skontaktuj się 600 064 600

Daria Klawitter

Daria Klawitter

Jestem pedagogiem specjalnym oraz neurologopedą. Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach oświatowych i prywatnych poradniach. Specjalizuję się we wczesnej interwencji logopedycznej noworodków i niemowląt. Uważam, że ma ona ogromny wpływ na dalszy rozwój mowy i komunikacji dziecka. Pracuję również z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które borykają się z wadami wymowy czy problemami w komunikacji jak np. opóźnionym rozwojem mowy. Program terapii i wybór metod pracy uzależniam od nieprawidłowości danego pacjenta. W gabinecie wykorzystuje terapię SMURF wg prof. Danuty Pluty- Wojciechowskiej, elementy Metody Krakowskiej, elementy Metody MNRI, Logorytmikę, elementy Integracji Sensorycznej oraz Mioterapię. Na bieżąco biorę udział w różnych szkoleniach, aby poszerzać swoje horyzonty i móc wspomóc swoich podopiecznych jak najlepiej.

Skontaktuj się 533 561 629

Weronika Marciniak

Magda Kuśmierska

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Gdańskiej Szkole Baletowej oraz w szpitalu na oddziale rehabilitacji i ortopedii, od 4 lat współpracuję z drużyną koszykarek. Ukończyłam 3 letnie szkolenie z metody Kaltenborn-Evjent, uzyskując tytuł terapeuty manualnego.

Pracuje z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi po urazach ortopedycznych, zabiegach chirurgicznych oraz w przypadku zespołów przeciążeniowych.

Powrót do zdrowia i aktywności sportowej pacjenta uzyskuje pracując głównie terapią manualną połączoną z prostym zestawem ćwiczeń, możliwym do wykonania w warunkach domowych.

Skontaktuj się 731 285 453

Grzegorz Mączka

Grzegorz Mączka

mgr. psychologii , psycholog sportu , trener umiejętności mentalnych. W swojej praktyce wspieram zawodników sportów indywidualnych i drużynowych, w rozwijaniu umiejętności mentalnych. W ramach współpracy z trenerami opracowuje, także warsztaty wspierające budowanie świadomości sfery mentalnej zawodników w klubach.

W swojej filozofii zawodowej czerpię z wartości psychologii sportu pozytywnego, w której sportowiec jest zawsze na pierwszym miejscu- przede wszystkim, jako człowiek. Wzrost następuje tu w perspektywie długofalowej, a wartości wyniesione, ze sportu oddziałują również na poprawę funkcjonowania w innych dziedzinach życia.

Swoje kompetencje rozwijam poprzez udział w kursach doskonalących , podczas studiów podyplomowych, oraz kooperacje z innymi psychologami sportu. Dyscypliny sportowe, którymi się pasjonuję to sporty walki i strzelectwo. Szczególny obszar zainteresowania, to zastosowanie oddechu w sporcie.

Skontaktuj się 792 263 555

kontakt email

Helena Zube

Helena Zube

kontakt z nami
rezerwacja wizyty