Slide 1
movewell
Skuteczny trening

Dbamy o dokładną diagnostykę. Zapewniamy indywidualnie dobrany plan treningowy oraz zachęcamy do wprowadzenia nowych nawyków żywieniowych.

Slide 1 - copy
trening medyczny
Fizjoterapia

W naszym centrum mamy do zaoferowania usługi fizjoterapeutyczne, które często są połączone z treningiem medycznym oraz zaleceniami dietetycznymi. To nieodłączny element wspomagający szybszy powrót do zdrowia.

Slide 1 - copy
samoregulacja organizmu
Osteopatia

Holistyczna forma terapii manualnej, która opiera się na przekonaniu, że dobrostan organizmu zależy od harmonijnego funkcjonowania układu kostno-mięśniowego, narządów wewnętrznych i układu nerwowego.

previous arrow
next arrow
Umów się na spotkanie: 533 787 335

Dla kogo?

Każdy z Nas ma swoją specjalizację i ulubione metody pracy z ciałem. Dzięki temu możesz wybrać jaki rodzaj aktywności odpowiada Tobie najbardziej.

W  naszej ofercie znajdziesz:

- zabiegi fizjoterapeutyczne dla pacjentów z bólem przewlekłym w obrębie układu ruchu oraz po zabiegach chirurgicznych,
- trening medyczny, którym jest bardzo dobrym uzupełnieniem zabiegów fizjoterapeutycznych w powrocie do zdrowia np. po kontuzji
- trening personalny dla osób pragnących poprawić swoją sylwetkę oraz wydolność organizmu,
- zajęcia z neurologopedą specjalizującym się w pracy z noworodkami oraz dziećmi 

Nasze centrum

Movewell to nie tylko fizjoterapia. Większa część lokalu zajmuje otwarta przestrzeń, na której znajduje się sprzęt do treningu siłowego i medycznego. Na tej sali odbywają się treningi oraz rehabilitacja ruchowa. Dodatkowo do dyspozycji jest gabinet fizjoterapii oraz gabinet neurologopedy. Do państwa dyspozycji jest również szatnia oraz łazienki z prysznicami. 

Stworzyliśmy miejsce w którym cenimy sobie:

Wysoką jakość usług
Komfort treningu w profesjonalnym miejscu
Kameralny i przyjazny klimat

Pierwsza wizyta

- napisz lub zadzwoń do nas
- zabierz ze sobą strój sportowy
- poznamy się, opowiemy o swoich kompetencjach, przedstawimy swój system pracy, powiesz nam o swoich oczekiwaniach, wyznaczymy cel.
- w zależności od celu wykonamy testy, które pomogą nam monitorować postępy
- zabierz ze sobą aktualne badania, jeżeli takie posiadasz

Ostatnie wpisy na blogu

Dodano: wtorek, 24 października, 2023

Staw kolanowy to największy staw w ludzkim ciele. Jest on połączeniem dwóch kości długich (udowej i piszczelowej). Jest zdolny przenosić ogromne siły wielokrotnie przekraczające masę ciała człowieka. Wspomaga go w tym rzepka znajdująca się z przodu kolana, więzadła oplatające całe kolano ze wszystkich stron ale także i wewnątrz. A skoro jesteśmy już wewnątrz kolana to przejdźmy do jednej z ciekawszych struktur […] Czytaj więcej →

Dodano: piątek, 16 czerwca, 2023

Tak jak u osób dorosłych sprowadza się przede wszystkim do zapobieganiu kontuzjom, leczeniu dolegliwości układu ruchu oraz dbaniu o odpowiednia regenerację organizmu. W idealnym scenariuszu pacjent powinien do nas trafić przed kontuzją w ramach oceny/testów, określenia słabych ogniw i wdrożeniu planu korekcyjnego. Często niestety pierwsza wizyta odbywa się po urazie/pierwszym epizodzie bólowym lub w momencie […] Czytaj więcej →

Dodano: sobota, 12 listopada, 2022

Fizjoterapia i osteopatia u pacjentów z blizną   Po operacjach, urazach czy oparzeniach zostają z nami na całe życie. Prędzej lub póżniej mogą dać o sobie znać przyczyniając się np. do dolegliwości bólowej. W wielu metodach terapeutycznych uwzględnia się role tkanki łącznej i w związku z tym terapia blizny jest często traktowana priorytetowo. Większość pacjentów […] Czytaj więcej →

kontakt z nami
rezerwacja wizyty